Jak nás můžete podpořit? 

 
Milí příznivci souboru Musica Florea,
 
velmi oceníme vaše příspěvky na výrobu nového CD s Dvořákovou 4. symfonií. Pomozte nám vytvořit světovou premiéru nahrávky Dvořákova díla v autentické interpretaci, která bude trvale přístupná širokému publiku. Zachyťme společně emoce Dvořákovy hudby, stojí to za to! 

 

 
 

 

 

 

 
 

 

Podpořit můžete jak jednotlivé projekty, tak i celkovou činnost spolku MUSICA FLOREA.

Dar lze poskytnout převodem či vkladem na účet u KB

č. 51-0089760267/0100, přes DARUJME nebo nás podpořte, když nakupujete.

Přejete-li si, aby Váš dar podpořil konkrétní projekt, do zprávy pro příjemce uveďte "dar-projekt, který chcete podpořit." O darovanou částku si můžete snížit daňový základ.

Pro firmy či živnostníky dále nabízíme možnost umístění loga a vlastní reklamy na našich internetových stránkách, v projektových brožurách a propagačních materiálech (včetně CD), které jsou nabízeny v České republice i zahraničí, v koncertních programech. Dále umístění reklamy v blízkosti prováděných kulturních akcí nebo distribuci letáků atd. Zároveň nabízíme možnost získat statut sponzora hlavního či generálního.

Pro více informací o možnostech mecenášství a sponzorování kontaktujte: 
irena.ostadalova@musicaflorea.cz, tel: +420 776 702 190

PROJEKTY

1. Projekt Florea THEATRUM
Jedná se o unikátní převoznou divadelní scénu vyrobenou dle barokních a klasicistních technologií. Její předností je celosvětová využitelnost nejen pro hudebně divadelní představení, ale i pro expozice a výchovné programy pro děti a mládež. Více informací zde.

2. Festivalový cyklus Musica Florea a Bohemia 2017
Festival objevných koncertů a hudebně dramatických představení v Praze a v dalších významných lokalitách České republiky. Další informace zde.

3. Instrumentář dobových hudebních nástrojů
Podpora pro stavbu nebo opravy často velice nákladných a zároveň nedostupných hudebních nástrojů, z nichž řada jsou originály nebo věrné kopie (barokní klarinety, barokní a romantická harfa, romantické dřevěné nástroje atd.).

4. Podpora badatelské a vědecké činnosti muzikologů a profesionálních hudebníků sdružení MUSICA FLOREA.