Parse error: syntax error, unexpected '=' in /web/htdocs1/musicafloreacz/home/www/connect.php(5) : eval()'d code on line 1

Parse error: syntax error, unexpected '=' in /web/htdocs1/musicafloreacz/home/www/connect.php(5) : eval()'d code on line 1
MUSICA FLOREA

Aktuality 

DVOŘÁKOVA 9. SYMFONIE


Své 25. narozeniny oslavil soubor Musica Florea Dvořákovou 9. symfonií, která zazněla na festivalu 
Dvořákova Praha v pražském Rudolfinu.  Při té příležitosti jsme ji rovnou nahráli na CD, jehož výrobu stále můžete podpořit svým příspěvkem zde.
 
Nové CD je k zakoupení na stránkách ARTA Records. Máme obrovskou radost! 
 

 


25. výročí souboru Musica Florea

Soubor Musica Florea slaví letos 25. výročí. Oslavíme jej Dvořákovou 9. symfonií, kterou provedeme v rámci festivalu Dvořákova Praha v pražském Rudolfinu a při té příležitosti rovnou nahrajeme nové CD. Budeme moc rádi, když naši činnost podpoříte narozeninovým darem. Vždyť hrát spolu už čtvrt století, to se počítá!

 

Chci podpořit soubor

 

 


Italská barokní hudba arcibiskupské rezidence
23. 4. 2017   19:30 Praha, Evangelický chrám u Salvátora
Účinkuje: účinkuje: orchestr Musica Florea, sbor Collegium Floreum a sólisté.
Dirigent: Marek Štryncl

Nový projekt, který představí v dubnu orchestr Musica Florea, nezklame milovníky barokní hudby. Pod vedením Marka Štryncla se hudebníci opět ponořili do studia archivních materiálů, aby seznámili publikum s raritními skladbami, které skrývají české archivy. V podání souboru Musica Florea ožívají rozverná a zpěvná díla plná ornamentiky a barevného zvuku, která vždy překvapí svou živostí a moderností.

H. I. F. Biber, J. J. Ritler, P. Germani, A. Bertali ad.

Hudební archiv Kroměřížského zámku je rozsáhlou a svým významem ojedinělou sbírkou hudebnin různých druhů. V archivu jsou uložena i díla skladatelů 18. století, která nejsou jinde dochována. Vedle H. I. F. Bibera a J. J. Ritlera to jsou i takzvaní „Italové v Kroměříži“ (například P. Germani nebo A. Bertali).

Vstupenky v ceně 300,- / 150,- Kč (základní / snížené vstupné) na místě koncertu.

 

 

Musica Florea je na Spotify. Sledujte nás ;-)

 

Nová CD:

A. Dvořák: Symfonie č. 2 B dur

 

CD Antonín Dvořák: Symfonie č. 2 vyjde už 10. ledna 2017! Děkujeme všem přispěvatelům na Hithitu, odměny budou již brzy u vás. Aktuality ohledně vydání CD sledujte zde.

 

 


CZ Jan ZachJan Zach: Requiem solemne / Nešpory

 

Musica Florea vydává další CD u Supraphonu: od 21. října se můžete ponořit do barokní hudby 18. století, do unikátního díla Jana Zacha. Requiem solemne c-moll bylo populární ještě v éře romantismu, a k této stálici jsme přidali ještě Mariánské nešpory. Hrou v dobovém stylu a na příslušné nástroje navozujeme zvuk, který nikoho nenechá chladným. CD k zakoupení ZDE.